Сьогодні на своїй сторінці у Facebook керівник виборчої кампанії Сили Людей у Кривому Розі Юлій Морозов розповів про те, чому саме Світлану Сову було обрано кандидатом на посаду Криворізького міського голови.

Юлій Морозов розповів, чому саме Сову висунули в мери

Одне з найпоширеніших питань, яке задають мені останнім часом задають – «Чому ви саме Сову висунули в мери?» Спробую відповісти усім відразу.

Сутність партії Сила Людей в тому, що вона полілідерна. Якби було інакше, нас там би не було. Нам не потрібен вождь, нам потрібні інституції, які працюють, правила, які виконуються, і люди, яким можна довіряти. Це важко зрозуміти багатьом, але голова криворізької Сили Людей Тарас Грузін – не балотується на міського голову і не є першим кандидатом, а голова політради всієї партії Олександр Солонтай – взагалі не балотується, а паше, як навіжений, щоб допомагати іншим кандидатам по всій Україні.

Так от, виходячи з цього, і підхід у нас до відбору інший. Наш кандидат – це не фінансовий мішок (хоча Світлана і вкладає власні гроші в нашу кампанію, як і багато інших людей), не головний спікер (хоча їй є що сказати по багатьох важливих питаннях), не той, хто кулуарно домовився з київськими босами (хоча лідери партії цілком позитивно оцінили кандидатуру Сови).

 

Наш вибір Світлани – це прагматичне рішення

Ми виходили з реалій нової виборчої системи, наявних компетенцій, потенціалу для «розкрутки» і, врешті решт, готовності наших людей вв’язуватися в цю невдячну справу. Ви ж розумієте, що наступний мер Кривого Рогу глобально ризикує своєю репутацією, адже ситуація в місті критична?

Так от, підсумовуючи і аналізуючи всі ці фактори, ми дійшли до того, що кандидатура Світлани Сови на цих виборах є оптимальною. І ще раз підкреслюю – Світлана є невід’ємною частиною нашої професійної і потужної (кажу про це дуже серйозно і відповідально) команди, і в мене нема сумнівів, що свою роль в ній вона відіграє добре.

 

Тепер про те, чому я поважаю Свєту і радію, що наші дороги перетнулися

По-перше,
вона справжня трудяга. Витривала і конструктивна. Готова робити все, що треба для команди. Від аналізу законів до доставки їжі в штаб о дванадцятій ночі.

По-друге,
вона вміє слухати і вчитися. Вміння слухати – дуже рідкісна чеснота сьогодні. І ці вміння є дуже важливими в світі, що так швидко і динамічно розвивається.

По-третє,
вона адекватно себе оцінює. Знає, що вміє і що не вміє. Не соромиться питати і просити допомогти.

По-четверте,
вона дійсно цінує і любить людей. Не завжди вміє це показати, але за більше, ніж рік тісної співпраці, я навчився це бачити.

По-п’яте,
у Свєти гарна мала. Я майже не знаю старшу, але Мєлана – добре вихована, розвинута і не балувана. А діти – один з найяскравіших показників якості батьків 😉

Я міг би до десяти написати, але ви навряд чи дочитаєте 😉

Чи достатньо ми знаємо Свєту, щоб довіряти їй? Так, достатньо. Ми багато спілкувалися протягом останнього року. І спілкувалися переважно під час спільних справ. Також наша внутрішня служба безпеки працює, і працює добре. І питання задавати ми вміємо і не боїмося один одному. Краще розібратися з усім на березі, ніж потім отримувати сюрпризи під час бурі.

 

Треба будувати партію з правильним фундаментом

Так що знаю я про Світлану Сову дуже багато. І про «Нашу Україну» і про «Народний фронт» знаю. І нас це не бентежить глобально. Ми йшли різними дорогами. Я відхиляв пропозиції партій, вона – ні. Вірила, що щось змінить таким шляхом, але не вийшло, та й не могло вийти. Прийшли до одного – треба будувати партію з правильним фундаментом, де все залежатиме не від харизматичних лідерів чи від грошей олігарха, а від принципів і цінностей. Чим зараз наполегливо і займаємося.

Дехто впевнений, що у Сови немає шансів. Але остання соціологія показує, що у Вілкула – 25%, і це фактично демонстрація крутого пікє команди опоблоку. У 6 інших кандидатів – близькі результати – від 8 до 12 відсотків. В тому числі у нашої Свєти. Плюс всі конкуренти вже вивалили свої козирі, а ми лише починаємо. Так що другий тур для нас є дуже ймовірним. А там все буде дуже цікаво. Так що включайтеся, друзі, і давайте здивуємо всіх.

 

На основі матеріалу зі сторінки Юлія Морозова у Facebook.