Сова Світлана Миколаївна

Сова Світлана Миколаївна

  • 04.09.1975 р.
  • директор ТОВ «Юридична агенція «Рада Інвест»
  • членкиня політичної партії «Сила Людей»

“Якщо налаштуватися на добро і діяти рішуче, то все вийде”

4 вересня 1975 року в сім’ї звичайних робітників Віри та Миколи Горбатків народилася донька Світлана.

У дитинстві ляльки, пісочниця, школа – усе як у всіх, а далі дівчина взялася за життя рішуче. Свою трудову діяльність 18-річна Світлана розпочала в ріелторській компанії «Віола» простим маклером, а паралельно отримувала економічну освіту. Безперервно рухаючись кар’єрними сходинками, дійшла до директора цієї компанії. Робота захоплювала і вимагала поглиблених знань законів, тому відчула потребу в юридичній освіті. Навчалась у Національній академії України імені Ярослава Мудрого на юридичному факультеті, а пізніше закінчила Національний університет «Одеська юридична академія». Паралельно з навчанням і роботою в консалтинговій фірмі «Класик» працювала брокером на біржі. Отримана освіта допомогла Світлані сфокусувати вибір, відчути себе на своєму місці. Наразі вона є юристом, магістром права і має понад 20 років загального трудового стажу.

Свою фірму Світлана створювала сама. Підбирала персонал, об’єднувала, фундувала, вкладала душу. І вже близько 15 років вона – власник і незамінний та справедливий директор ТОВ «Юридична агенція “Рада Інвест”». Жодного разу агенція не давала рекламу – клієнти за рекомендацією знайомих звертаються саме до Сови, і це є найкраща оцінка її фаховості.

Коли вирішує проблемні питання, Світлана вимоглива і дуже ретельна. Намагається дістатися до суті, а вже потім приймати рішення. Співробітники Світлани знають, що директор завжди допоможе, якщо це не в її компетенції – порадить, куди звернутися по кваліфіковану допомогу. Як терапевт, що порекомендує вузького спеціаліста, аби не нашкодити.

Світлана переконана, що все в житті залежить від бажання і сил людини. Якщо налаштуватися на добро, діяти рішуче, то все вийде.

Світлана з чоловіком виховує двох донечок. Це її найбільша втіха. Родина і друзі знають, що вона позитивна, компанійська, пече смачні тортики і збирає статуетки сов, яких у її колекції вже понад півтисячі.

Саме заради дітей і можливості давати їм найкраще, формуючи свідому життєву позицію, турбуючись про те, у якому суспільстві вони будуть жити, Світлана веде ще й активну громадську діяльність. Вона була депутатом Криворізької міської ради V скликання від партії «Народний Союз “Наша Україна”». Сумлінна, активна, компетентна і принципова депутат отримала відзнаку – нагрудний знак «За заслуги перед містом» ІІІ ступеня.

– Систему клановості, кумівства треба зруйнувати, – говорить Світлана Сова. – Маю досвід і потрібні знання, щоб це реалізувати. Висвітлення та відкритість дій з бюджетом, обов’язкова участь громади в роботі депутатів – це складники успіху роботи місцевої влади. Намагаюсь бути незалежною від думки людей, від поганих звичок, солодощів, грошей. Це є запорукою власного розвитку і підвищує свідомість та ефективність прийнятих рішень.

Вільний час Світлана присвячує активному відпочинку – грі в теніс, дайвінгу. Її захоплюють краса підводного світу й автоподорожі, під час яких можна ще й послухати аудіокниги чи лекції для особистого та професійного зростання. Іноді її можна побачити на дискотеці, але частіше заглибленою в мудрість книжок. Вона допомагає людям незалежно від їхнього статусу, не вибираючи «вигідних» чи VIP-персон. Світлана завжди відкрита, творча в рішеннях і не боїться нових нестандартних підходів.

Як член Об’єднання Відповідальних Громадян, учасник благодійного фонду «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» й активістка громадської спілки «Екологічна рада Криворіжжя», Світлана Сова долучається до життєдіяльності міста, моніторингу влади. І вважає це тим, що може і має робити кожен мешканець.