Грузін Тарас Миколайович

Грузін Тарас Миколайович

  • 08.09.1976 р.
  • приватний підприємець
  • член політичної партії «СИЛА ЛЮДЕЙ»

Де балотується

“У Кривому Розі не використано і десятої частини його потенціалу”

39 років, народився в Кривому Розі, за освітою гірничий інженер, за долею – маркетолог, приватний підприємець, працює у сфері маркетингових досліджень ринку, громадською діяльністю займається зі студентської лави, одружений, батько двох дітей, захоплюється конструкторами LEGO, колекціонує моделі автомобілів (1:43), за натурою – неймовірний оптиміст.

Тарас – голова Криворізької міської організації політичної партії «Сила Людей», обраний однодумцями. У цій партії посада голови місцевої організації не дає привілеїв, бо жодне рішення не може прийматися одноосібно. Саме поміркованість і авторитетність дають йому змогу гуртувати партійців, узгоджувати часом полярні думки, а відтак розбудовувати справді демократичну структуру.

Громадська робота зацікавила Тараса ще в студентські роки. Його організаторський талант проявився під час навчання в технічному університеті. Активний, креативний, легкий на підйом і дієвий молодий чоловік організував низку яскравих та цікавих заходів. При цьому Тарас непогано вчився, був на хорошому рахунку у викладачів та мав авторитет серед друзів.

Тарас – трудоголік у кращому розумінні цього слова. Із натхненням поринає у справу, намагається її робити якісно та чесно, заряджає своєю енергією інших. Найкращі якості – непідробна людяність, уміння знаходити спільні теми та спонукати співрозмовника до діалогу, уважність до дрібниць і позитивний настрій – допомагають йому і в роботі, і в житті.

Сама доля привела Тараса в рекламний бізнес. Говорить, що університет зробив з нього гірничого інженера, а життя – маркетолога. Наступного року компанія Тараса святкуватиме перший десятирічний ювілей. Вона хоч і невелика, але має чотири десятки ділових партнерів у різних містах країни, постійних замовників послуг і гарну репутацію в бізнесі, проводить дослідження по всій території України. Керівника цінують та поважають клієнти – замовники маркетингових послуг.

Свій досвід маркетолога Тарас сподівається використати на службі в міськраді. Він наполягає, що дослідження громадської думки мають стати основою для прийняття рішень щодо всіх змін у місті, починаючи з розміщення світлофорів і закінчуючи будівництвом культових споруд. Стверджує, що налагодження комунікації влади з громадянами – запорука розбудови комфортної та зручної інфраструктури Кривого Рогу. Переконаний, що мешканці могли б заощадити значні кошти, якби використали рекламний потенціал громадського транспорту та міських будівель.

Тарас упевнений, що в нашого міста потужні перспективи для розвитку, і фахівцям із «Сили Людей» потрібно лише грамотно вирахувати очікування громадян та втілити їх у життя.

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу