«Коли на вулиці першого жовтня похолодало так, що треба в школах, садочках, лікарнях вмикати опалення, я беру і вмикаю. Ми не чекаємо якихось вказівок, комісій. Тростянець опалювався з першого жовтня. У Сумах опалення ввімкнули два тижні тому, а ми — з першого жовтня. Це ж комфорт людей», — лідер політичної партії «Сила Людей», мер Тростянця Юрій Бова.

Юрію вдалося здійснити неможливе. Попри заборони вперше в Україні у 2007 році весь багатоповерховий житловий фонд міста переведено на індивідуальне газове опалення! У 2171 квартирі в 191 будинку! У 2171 квартирі в 191 будинку мешканці самі регулюють собі температуру і не чекають дати запуску котельні. Якщо є потреба, наприклад, малі діти, то вмикають опалення раніше.

У результаті використання природного газу комунально-побутовими підприємствами та населенням зменшилося на 23,6%. За 2005–2021 роки споживання природного газу скоротилося на 70,1 млн кубометрів, що дорівнює викидам 134, 4 тис. тонн вуглекислого газу.

У цей час у Кривому Розі люди мітингують, аби повернути в правове поле акти про встановлення автономного опалення, які видало КП «Криворіжтепломережа» ще у 2010–2012 роках.

А замість того, щоб увімкнути в школах опалення, учнів молодших класів під приводом карантину переводять на дистанційне навчання.