Світлана Сова на виборчій дільниці

Сьогодні в Україні день виборів депутатів до місцевих та районних рад. Партія Сила Людей вперше приймає участь в місцевих виборах на Криворіжжі. Більшість із партійної команди є не тільки кандидатами, а й приймає активну участь у спостереженні на виборчих дільницях, слідкують там за дотриманням законодавства та надають оперативну юридичну допомогу.

Навіть кандидат від партії на посаду міського голови юрист Світлана Сова з ранку вже була задіяна в розв’язанні кількох проблем, що виникли під час голосування на кількох криворізьких дільницях.

Але відмічає, що свій день почала із голосування. Вона із сім’єю відвідала виборче приміщення у школі № 85, що на Макулані та поділилася враженнями:

– Я вперше прийшла на виборчу дільницю із чудовим настроєм та спокійно віддала свій голос. Почуваюся незалежною та натхненою. Приємно бачити знайомі прізвища в бюлетенях. Це люди, з якими ми провели яскраву передвиборчу кампанію та встигли потоваришувати. Надійні та освічені друзі, з якими я буду плідно працювати і далі.

Криворіжці на цих місцевих виборах нарешті отримали альтернативу олігархічним проектам і мають можливість змінити склад місцевого самоврядування, зробити його більш демократичним, професійним та незалежним від втручання бізнесових інтересів партійних лідерів.

Світлана Сова звернула увагу, що на виборчих дільницях навіть стоять невеличкі черги із бажаючих проголосувати, а це свідчить, що виборча кампанія пройшла успішно і у людей відновлюється довіра до виборів, як процесу організації та регулювання інтересів суспільства.