Кривий Ріг точно ще не бачив такої передвиборчої кампанії. Кандидати від партії Сила Людей заспівали разом для своїх виборців.

Кожна нота в цьому відео зіграна або заспівана людьми, які живуть поруч із вами. Вони зібралися, щоб разом йти на вибори, змінити систему, принести в місцеву владу нові принципи.

Ми віримо, що справжня перемога не визначається великими грошима або кількістю білбордів на вулицях. До перемоги ведуть справжні цінності, які є для нас ключовими: прозорість діяльності, рівні можливості, розвиток молоді, від якої залежатиме майбутнє держави та цього міста. Сила Людей Кривого Рогу несе ці цінності і через музику.

Кандидати в депутати від «Сили Людей» є фаховими юристами, підприємцями, освітянами, менеджерами у великих та малих успішних компаніях. Звісно, вони не є професійними співаками. Ми хочемо, щоб ви почули наші живі, не ретушовані голоси, перш ніж ми подякуємо за ваші голоси на виборах. Кожен з них такий важливий для нової партії Сила Людей.

Пісню «Той День» не готували під вибори. Ця пісня народилася в Кривому Розі 15 років тому. А зараз її записали за лічені години. Автор тексту та музики – Юлій Морозов, перший кандидат від Сили Людей. Мабуть, він точно знав, що ще прийде той день. Коли влада служитиме людям. Коли влада буде оновлена, прозора, сучасна. Творча, якщо хочете! Ми всі вже бачимо Той День. І щиро віримо в те, про що співаємо неідеальними голосами, – у свободу, позитивну динаміку змін, відкритість влади до людей.