Морозов Юлій Олександрович

Морозов Юлій Олександрович

  • 02.01.1979 р.
  • Благодійний фонд «Злачні пажиті», заступник директора
  • член політичної партії «Сила Людей»

“Європейські стандарти реально впровадити в Україні, була б політична воля і готовність будувати стійкі інституції”

Юлія називають професійним громадським діячем. Отримав освіту журналіста, попрацював у ЗМІ, разом з командою друзів розпочав те, що потім виросло до масштабного культурно-громадського проекту, відомого в країні та за її межами. У рамках КГЦ ШELTER+ нині працюють безліч напрямків – від центру раннього розвитку для дітей до студії звукозапису, від тренажерної зали до концертного майданчика.

Сертифікований проектний менеджер, Юлій став ініціатором і головною рушійною силою багатьох проектів, в тому числі міжнародних: турнірів дворових команд з футболу, першої в Україні міжнародної Школи вуличного театру іШУТ, Благодійного Магазину Добра, «Дружба без обмежень» для людей на інвалідних візках, «Квітка пам’яті», яка об’єднала криворіжців навколо допомоги ветеранам…

Своїм головним вмінням і талантом вважає вміння гуртувати людей, що проявилося під час створення Об’єднання Відповідальних Громадян, активісти якого склали кістяк списку Сили Людей Кривого Рогу. Упевнений: настав час для появи справжніх політичних партій, які зможуть забезпечити сталий розвиток України. Розуміючи важливість цих процесів, не зміг стояти осторонь і активно долучився до розбудови «Сили Людей».

Юлій багато подорожує, переважно поєднуючи ділові поїздки з можливістю надихатися і переймати новий досвід. Переконаний: більшість принципів, які роблять інші країни комфортнішими і зручнішими, можна швидко впровадити в Україні – була б політична воля і бажання будувати потужні стійкі інституції.

Сфера інтересів Юлія надзвичайно широка – грає в баскетбол, пише пісні для мультфільмів, є президентом аматорського футбольного клубу з дев’ятьма командами різних вікових груп. Активно передає свій досвід, проводячи тренінги й семінари, виступаючи на конференціях у різних містах і країнах. Щасливо одружений, має сина.