13 січня Ірина Голоднова та Сергій Куриленко провели зустріч із мешканцями ОСББ з метою популяризації роздільного збору сміття.

Говорили про важливість сортування побутових відходів для зменшення обсягів їх утилізації, а отже, зменшення екологічних небезпек. До того ж роздільний збір сміття дає змогу збільшити використання вторинної сировини. Деякі будинки, про досвід яких повідомила Ірина, потроху починають на цьому заробляти.

За словами Ірини Голоднової, на сьогодні контейнери вcтановленi більше ніж у 15 будинках ОСББ за iніцiативою самих мешканцiв. Завдяки ЗПП “Чисте місто” та приватним пiдприємцям в Iнгульцi вже є можливість вiдсортованi вiдходи здавати на подальшу переробку та отримувати за це грошi, якi можна вкладати в подальший розвиток ОСББ.

Партійці розповіли про можливість сортування відходів навіть за відсутності спеціального контейнера. Пластик, папір, алюмінієві бляшанки можна, наприклад, попередньо збирати в господарське приміщення.

Присутнім видали роздруковану інформацію про наявні пункти прийому на Інгульці, приблизну вартість вторинної сировини.

Люди, будинок яких лише оформлює документи, просили поради щодо питань сплати за комунальні послуги у форматі ОСББ.

Ірина Голоднова разом з іншими активістами провела вже не першу зустріч і вбачає необхідність продовжувати інформувати населення. За час своєї активної діяльності вона спостерігає зміни у свідомості людей, які цікавляться сортуванням, виявляють бажання ним займатися. Зросла кількість мешканців, що мають певні знання з цієї теми: «Підтримка, зокрема інформаційна, людей на цьому етапі, роз’яснювальна робота — вкрай важливі».