У суботу, 15 травня, на базі загальноосвітньої школи №60 стартував чемпіонат Кривого Рогу з джиу-джитсу. Чемпіонат відбувався протягом вікенду, за його результатами були визначені найсильніші джиу-джитсери нашого міста за категоріями: фартинг, дуо-систем і неваза.

Крім того, паралельно, на сусідньому татамі, стартував турнір «Білий дракон». Мета існування цього турніру — залучення до атмосфери конкуренції, виховання жаги до перемоги в наймолодших спортсменів, які ще жодного разу не брали участі в змаганнях.

Денис Колосовський, депутат Центрально-Міської районної у місті ради від Сили Людей — також і професійний спортсмен. Його, як члена збірної України з джиу-джитсу та великого друга міської федерації з цього виду спорту, запросили на відкриття змагань.

Денис Колосовський високо оцінив рівень організації турнірів і зазначив, що зараз, у час обмежень у зв’язку з пандемією, надважливо зберегти інститут спортивних змагань. Існування заходів, де юні спортсмени могли б відточити свої професійні навички, відчути смак перших перемог та отримати імпульс до майбутніх досягнень, неоціненне, — резюмував Денис.