Заява
Сили Людей Кривого Рогу

Сьогодні відбулися судові слухання, де визначалися запобіжні заходи щодо голови фракції «Сила Людей» у Криворізькій міськраді Юлія Морозова, пов’язані з обвинуваченням його в спричиненні ДТП. Підтримати одного з лідерів партії прийшли близько 100 людей: партійці, місцеві та народні депутати, прихильники, активісти.

Сила Людей Кривого Рогу глибоко вдячна всім за висловлену підтримку, за толерантну й виважену поведінку, за небайдужість. Ми вдячні громадянам, які прийшли під стіни суду, які були в залі суду та своєю присутністю упереджували кричущу несправедливість, які стежили за перебігом засідання й допомагали його медійному висвітленню.

Ми усвідомлюємо, що це лише перші кроки, лише окремі зіткнення в боротьбі за правду. Але вже зараз можемо говорити, що широкий розголос інформації про судове засідання позитивно вплинув на його результати. Під тиском громадськості суддя замість пропонованої раніше застави в непомірні 348 тис. грн обрала запобіжним заходом щодо Юлія Морозова особисте зобов’язання.

Разом з тим у другому за сьогодні судовому слуханні суддя, на жаль, тимчасово позбавила Юлія Морозова права керувати транспортним засобом, не врахувавши того, що його 6-річний син потребує постійного й безпечного перевезення до лікарень.

Щиро віримо, що підтримка громади — дієвий спосіб захистити інтереси кожного. Тільки разом зможемо захистити справедливість і довести справжню силу людей.