«Теплоцентраль» здалася в залі судового засідання без винесення рішення і пристала на умови споживачів. Про це сьогодні повідомив Андрій Немченко, який представляв інтереси мешканців будинку №6 по вулиці Симбірцева.

Більше двох років «Теплоцентраль» відмовлялася укласти договори на подачу тепла із мешканцями зазначеного будинку. Як наслідок, майже всю позаминулу зиму, зокрема й на Новий рік, люди залишалися без тепла.

У жовтні 2018 ситуація повторилася. Ліквідувавши ЖБК, громада створила ОСББ. Після цього монополіст був просто зобов’язаний укласти договори, проте він почав норовитися. У листопаді 2018 до Андрія Немченка звернувся голова ОСББ цього будинку, у результаті спільних дій і за участі судді Жовтневого суду М. Власенка в ході судових розглядів вдалося переконати представників «Теплоцентралі» в безперспективності їхніх позицій.

Сьогодні «Теплоцентраль» нарешті надала та підписала договори на постачання тепла із 55 мешканцями будинку №6 по вулиці Симбірцева. Андрій Немченко знову наголосив: «Тільки колективний спосіб захисту дає змогу протистояти монополістам у сфері ЖКГ».