Сталося! Два тижні тому розпочалися довгоочікувані роботи з демонтажу недобудови на Сімонова, 1Г, яка відлякувала своїм виглядом мешканців м-ну Східного та становила небезпеку впродовж майже 30 років.

Тривала кропітка робота наших партійців громадського активіста Арамаіса Касумяна та депутата міськради Сергія Поповича з просуванню у виконавчих органах питання необхідності демонтажу дала свої плоди: була отримана технічна експертиза про непридатність будівлі, а потому рішенням Криворізької міськради від 18.12.17 була встановлена необхідність демонтажу й виділені кошти в бюджеті 2018 року.

Півроку тендерних процедур — і КП «Парковка та реклама» нарешті уклало угоду із підрядниками про демонтаж будівлі. Зрештою роботу розпочали.

Ця дворічна хронологія набагато складніша, розповісти усі перипетії, з якими довелося стикатися мешканцями м-ну Східний і представників їхніх інтересів у вирішенні цього питання, важко. Кожен, хто хоч раз стикався із бюрократією, може це уявити.

Власне, саме із перемогою над бюрократичною машиною вітали Арамаіса Касумяна на його фб-сторінці.

Сам партієць вдячний Сергію Поповичу, який взяв питання на контроль, — писав запити, звертав увагу влади на проблему за кожної нагоди, як кажуть, тримав у тонусі, та пану Волошиненку — начальнику управління комунальної власності, з появою якого на цій посаді справа зрушила з місця.

Першочергову беззаперечну заслугу Сергій Попович віддає активним небайдужим мешканцям мікрорайону, які не просто між собою обговорювали проблему, а об’єднались, зібрали більше 500 підписів під вимогою, висунули свою ініціативну групу. Депутат зайвий раз підкреслює, що без усвідомлення громадою того, що саме вона господар у місті, районі, вулиці, зміни не відбуватимуться.

«Наразі тривають підготовчі роботи, розчистили та відкрили доступ для спеціального технологічного транспорту, з верхніх поверхів знімається та вивозиться покриття, демонтовані перші декілька плит», — коментує поточну ситуацію Арамаіс.

Про подальший перебіг подій триматимемо вас у курсі.