Майже щоранку Кривий Ріг здригається від повідомлень про нові ДТП за участі громадського транспорту. Ми ще не оговталися від жахіття 17 квітня на проспекті Металургів — загинули 11 криворіжців.

Мер і більшість депутатів міськради не хочуть створювати людям безпечних умов життя, не хочуть чути їхніх вимог. Натомість влада планує вгатити гроші в масштабний День міста, ігноруючи тисячі голосів криворіжців під електронними петиціями.

Зважаючи на численні звернення громадян, Сила Людей Кривого Рогу закликає всіх однодумців висловитися про безпеку криворізьких доріг на мітингу!

Запрошуємо містян, зокрема представників усіх політичних сил, яким небайдужа доля Кривого Рогу, зустрітися біля виконкому міськради 5 травня о 16:00.

Ми маємо довести можновладцям, що гідні захисту і безпечних перевезень.

Кожен з нас у Кривому Розі хоче ДОЇХАТИ ЖИВИМ!

ГОЛОВНІ ВИМОГИ МІТИНГУ:

1. Звільнення начальника відділу транспорту і зв’язку виконкому міськради Сергія Сиротюка. Проведення відкритого конкурсу на заміщення цієї посади.

2. Звільнення керівництва комунальних підприємств «Міський тролейбус» і «Швидкісний трамвай». Проведення відкритих конкурсів на заміщення відповідних посад. Створення на цих підприємствах наглядових рад згідно із законодавством.

3. Зміни складу міського конкурсного комітету з визначення перевізників пасажирів на автобусних маршрутах та автомобільним транспортом у Кривому Розі — оновлення комітету із залученням мешканців міста, представників громадських організацій і депутатів міськради.

4. Розірвання договорів з перевізниками: «Північтранс», «Приват-транс», «Приват-Автотранс», «Одіум-Престиж», «АТП-11205».

5. Закупівлю 50 нових тролейбусів і 100 нових автобусів для Кривого Рогу.

6. Модернізацію інфраструктури міського електричного транспорту.

7. Розроблення реальної програми заміни маршрутних таксі на великогабаритний громадський транспорт.

— Геть транспортне керівництво міста!

— Геть маршрутки!

— 100 автобусів / 50 тролейбусів!