18 березня в приміщенні Донецького юридичного інституту МВС України пройшов круглий стіл «Криворізькі місця концентрації ДТП: як запобігти?» Серед учасників був і депутат міської ради від Сили Людей Юрий Милобог.

Ще з минулої каденції Юрій працює над питаннями безпеки руху. Тоді, у статусі члена бюджетної комісії міськради, він разом із колегами зумів «дотиснути» виділення коштів на підсвічення пішохідних переходів. За словами Юрія, якщо це врятувало хоча б кілька життів — справа була того варта.

Юрій Милобог зазначив, що потрібно не лише усувати причини концентрації ДТП, але й дивитись у майбутнє. Щороку автомобілістів у місті більшає. Деякі локації, спроєктовані кількадесят років тому під інший потік транспорту, стають небезпечнішими. Як одне з таких місць Юрій Милобог назвав перехрестя вулиць Бикова та Івана Авраменка в Саксаганському районі.

Зіграти на випередження, на думку Юрія Милобога, можна, якщо вже зараз упроваджувати успішні закордонні практики.

По-перше, у місцях, де це технічно можливо, потрібна поява так званих засобів заспокоєння руху. Яскравий приклад — будівництво кілець і мінікілець.

По-друге, слід мотивувати водіїв не перевищувати швидкість. Це можливо, якщо працюватиме відеофіксація порушень швидкісного режиму. Почати необхідно з нещодавно відремонтованих магістральних шляхів — вулиці Волгоградської та проспекту 200-річчя Кривого Рогу, де автомобілісти дуже люблять «рвонути» по прямій.

Юрій Милобог закликав патрульну поліцію формувати свої пропозиції з удосконалення безпеки руху в різних точках Кривого Рогу та надсилати їх до міської ради задля того, щоб на ці заходи було виділено кошти.