Юрченко Тарас Олександрович

Юрченко Тарас Олександрович

  • 22.04.1987 р.
  • Керівник Секретаріату Дніпропетровської обласної організації політичної партії «Сила Людей»

  • член політичної партії «СИЛА ЛЮДЕЙ»
“Кривий Ріг – це центр України з безмежним потенціалом”

Вихованець 69-ї школи при ФК «Кривбас» та Республіканського училища фізичної культури («Динамо», Київ), закінчив юрфак Міжгалузевої академії управління. Підприємець, а з цього року директор дочірнього підприємства «ITS Еlectroniсs Україна». Один з перших членів партії «Сила Людей» у Кривому Розі, заступник голови Криворізької міської парторганізації.

Тарас дуже хоче навести лад у нашому місті й у державі. На його думку, посмішки похилих людей – найяскравіший індикатор рівня життя.

Найбільш масштабна подія, яка змінила його світогляд, – Майдан 2004-го. Тоді Тарас підтримав Помаранчеву революцію, та після подальших подій дуже розчарувався і зрозумів, що будь-яка революція – це падіння якості керування. Саме тоді Тарас зацікавився і взявся до вивчення теорії менеджменту та психології натовпу.

З народженням сина почався новий етап і багато що змінилося.

Тарас упевнений, що потрібно бути самим собою, адже кожна людина відповідальна. З віком багато хто, натягуючи на себе маски, а відтак егоїзм і самолюбство, забуває про це. Залишаючись чистим, ти залишаєшся відповідальним.

На думку Тараса Юрченка, Кривий Ріг – центр України з безмежним потенціалом. Він має стати не лише промисловим центром, а також культурним і привабливим містом, де мешкають особливі чоловіки – сталеві суворі люди.

Тарас переконаний, що треба бути не кращим за когось, а кожного дня ставати кращим, ніж ти був учора.