Депутат Криворізької міськради Юлій Морозов повідомив про результати роботи постійної комісії з питань освіти, науки, сім’ї і дітей, молоді, культури та спорту, засідання якої пройшло 26 січня.

Але перш ніж розповісти про це, звернемо вашу увагу на те, що склад комісії майоріє опоблоківцями та їхніми прибічниками.

…Головує сам пан Іван Грунін — один з 11 депутатів-перебіжчиків, що якийсь час дуже вболівав за рідне місто в складі однойменної фракції. Після того, як фарба злізла, ми знову отримали члена соратниці Опоблоку «Батькіщини», яка в нашому місті представляє інтереси Юрія Вілкула.

Заступник голови, секретар комісії, два її члени — опоблоківці чистої води. А тому маємо те, що маємо.

Говорячи про результати роботи комісії, Юлій Морозов з неприхованою іронією зазначив, що 5,5 млн грн планується виділити на «створення яскравого, незабутнього, святкового настрою» на День міста, яке тепер буде проходити не на стадіоні, а біля виконкому з перекритим проспектом Металургів.

Цифру скоренько назвали. Та забули, за словами Юлія, про «дрібниці» — чітку концепцію, план, бюджет, яких просто нема — «всьо на глаз».

Аргумент, який наводять вілкуловські посіпаки щодо виділення саме такої суми, вразив депутата своєю безпосередністю, за якою відчувається «професійний» підхід: «Ну ви ж знаєтє, скіки стоіт звізду привєзті?»

Не будемо вдаватися у філософські роздуми про відмивання коштів, нераціональне використання бюджетних коштів — схема давно відома, на жаль, працює стабільно і без промахів.

Окрім того, Юлій Морозов звертає увагу громадськості на ще один приклад справжньої хазяйствєнності: «З грошей, виділених на капітальний ремонт закладів освіти, освоїли у минулому році лише 62%».

Чому так сталося, депутат обіцяє розібратися: «Називають різні причини, — будемо вивчати ситуацію — але факт «ефективного» менеджменту вілкуловської команди на лице».