На пленарному засіданні Криворізької міськради прийнято Статут територіальної громади Кривого Рогу.

Ситуацію коментує Юлій Морозов: «Звичайно, статут не досконалий (з цією компанією при владі нічого досконалого не буде), але я радий, що жорсткою і консолідованою позицією фракцій Сили Людей, Самопомічі, Укропу, Солідарності та декого з позафракційних депутатів ми змогли досягти компромісу, який особисто вважаю прийнятним».

Статутом визначено, що до розгляду тепер братимуться петиції, які підпишуть 1000 криворіжців, а зміни до Статуту можуть бути внесені, лише якщо за них проголосує 2/3 міськради, а не проста більшість, як планувалося в проекті. На думку депутата, це важливо, адже за наявності 50%+1 голосу більшість, що досі контролюється Ю. Вілкулом, могла б легко міняти в Статуті все що завгодно — тож на цьому етапі такий варіант є прийнятним.

Також, на думку Юлій Морозов, «петиції з дійсно важливих питань для досить широкого кола людей — особливо, якщо їх ініціюватимуть притомні люди, які зможуть доносити свою позицію до інших і шукати спільників, — набиратимуть необхідну кількість голосів».