Петицію про створення хоча б однієї цілодобової ветеринарної клініки, яку підписали 1000 криворіжців, не підтримали.

Учора під час обговорення цього питання на позачерговій сесії міськради влаштували справжнє шоу. Юрій Вілкул у ролі доброго та дбайливого керівника сказав, що місто готове виділити кошти, якщо це так важливо для мешканців. Але далі був виступ директора Криворізької міжрайонної держлабораторії Держпродспоживслужби про те, що взагалі-то проблема не в грошах, а в нестачі фахівців.

Потім на сцену вийшов головний лікар приватної клініки «Лікар Дог» і взагалі від імені всіх своїх колег оголосив, що ті відмовляються працювати в нічну зміну через напади на ветеринарів та недостатню кількість відвідувачів. На тому всі «недовго думали — рішили», що не бути в нашому місті цілодобовій клініці.

Юлій Морозов, який закликав підтримати петицію, зазначив: «Це абсолютно нескладне питання, тому смішно слухати відмазки, що звучать від ораторів, яких ви запрошуєте виступити, — вони абсолютно недолугі. На те ви і є виконавчим комітетом, щоб виконувати те, що потрібно вашим містянам».

Про нестачу фахівців у Кривому Розі, про відсутність цілодобової ветлікарні було відомо задовго до подання петиції. Окрім того, петицію попередньо обговорювали на комісіях. І? Під час сесії — жодної пропозиції стосовно того, як зацікавити фахівців працювати в нічну зміну, жодного розрахунку їх необхідної кількості в місті, фонду заробітної плати, розміру оплати в нічний час.