«Ми разом з мешканцями будинку за адресою Січеславська, 2 виграли судовий процес проти “Криворіжгазу”. Рішення суду вступає в дію, і видача виконавчих листів є його заключною стадією. Це вже не перша й далеко не остання справа, у якій люди перемагають монополіста. Усе це цілком реально, і кожен має шанс відстояти своє право на оплату тих комунальних послуг, які він реально споживає, а не тих, які на нього навісили. Оскільки “Криворіжгаз” відмовляється виконувати рішення суду, його зобов’яжуть це зробити через виконавчу службу», — розповідає депутат Криворізької міської ради Андрій Немченко.

Виконавчі листи містять три основні норми, важливі для мешканців, які їх отримали:
визнати незаконним встановлення загальнобудинкового газового лічильника;
зобов’язати «Криворіжгаз» встановити індивідуальні лічильники за свій рахунок;
повернути незаконно стягнуті монополістом гроші.

Тобто мешканцям безкоштовно мають встановити індивідуальні лічильники газу і найголовніше — ПОВЕРНУТИ гроші, які вони заплатили «Криворіжгазу». Усі нарахування, які люди отримали за загальнобудинковим лічильником, є незаконними, відповідно незаконними є й усі оплати, які вони здійснювали за цими нарахуваннями.

Уже зараз у людей є реальна можливість повернути власні гроші та змусити «Криворіжгаз» виконувати зобов’язання перед своїми клієнтами.