Всесвітня організація охорони здоров’я визнала коронавірусну інфекцію COVID-19 пандемією. Верховна Рада та уряд України вживають безпрецедентні заходи, що мають мінімізувати наслідки цієї ситуації.

Сила Людей Кривого Рогу підтримує всі можливі раціональні дії, які робитиме міська рада задля захисту мешканців міста. Можна багато говорити, скільки всього треба було зробити раніше, але зараз час не для критики, а для дій.

Разом з тим як партія, що завжди захищала і просувала інтереси передусім малого і середнього бізнесу, ми впевнені, що вкрай важливо одночасно з протиепідеміологічними і карантинними заходами передбачити захисні заходи для криворізьких підприємців. Інакше вже дуже скоро ми матимемо критичні наслідки в життєдіяльності міста. Ми розуміємо, що закриття магазинів, ресторанів, спортклубів та інших закладів є важливим на сьогодні. Але в результаті власники бізнесів лишатимуться без запланованих доходів, а їхні наймані працівники можуть скоро залишитися без зарплатні. Міська влада має сьогодні зробити все, щоб мінімізувати ці ризики!

У зв’язку з цим ми вимагаємо від виконкому Криворізької міськради РОЗРОБИТИ І ПОДАТИ на завтрашню позачергову сесію пакет рішень, який звільнить на найближчі місяці малий і середній бізнес Кривого Рогу – передусім той, який має закрити свої об’єкти – від сплати:
– єдиного податку;
– податку й орендної плати на землю;
– орендної плати за використання комунального майна.

Упевнені, що місту треба перемикатися й жити в режимі максимальної економії. Готові підказати статті витрат, які не є критично важливими та можуть підлягати секвестру бюджету. Але допомогти вижити малому і середньому бізнесу Кривого Рогу сьогодні є надважливим завданням.

Цю вимогу передаємо секретарю міськради і міському голові. У разі зацікавленості наші експерти готові оперативно допомогти в розробці необхідних рішень. На випадок, якщо владна більшість не виявить бажання терміново піти назустріч місцевому малому і середньому бізнесу, готуємо необхідні проекти рішень самостійно і будемо максимально оперативно подавати їх згідно з чинним законодавством.