Виборча кампанія лише на старті, а в інтернеті вже тривають баталії! Головна тема цих виборів – олігархи та їх кишенькові партії. Вже традиційно роль головних експертів займають шанувальники шоу Савіка Шустера. Саме вони часто слухають дуже відомих людей, які професійно розповідають, які саме партії кому належать і чого взагалі олігархи – це, в принципі, не дуже і погано: все-таки і гроші дають, і каналами володіють, і можуть доплачувати бідним активістам із власної кишені, що теж непогано, мотивує краще займатись політічною діяльністю.

СИЛА ЛЮДЕЙ Кривого Рогу має принципово іншу позицію на цей рахунок – ми не підтримуємо саму ідею фінансування партії олігархами. І ось чому:

 

Олігархи – це люди, які створюють, розвивають чи захищають свій бізнес, інвестуючи в політику як у інструмент бізнесу.

Наприклад, є у людини бізнес із виготовлення автомобілів, умовно. Створити нову модель авто, яка б конкурувала в Україні із іноземними моделями, коштує 500 млн. доларів, наприклад. Це потрібно залучати купу інвесторів, це потрібно ризикувати, це взагалі купу речей потрібно робити і дуже професійно, бо можна 500 млн. доларів витратити і нічого не отримати. А можна дати 50 млн. доларів партії та заручитись підтримкою у голосуванні на підвищення ввізного мита! Тоді іноземні авто буду дорожче коштувати, і купувати авто бізнесмена буде наче вигідно) І так із року в рік по будь-якому питанню. Куди йдуть оці 50 млн. доларів? На дачі, на бентлі, на життя поза Україною, на бігборди про щасливе майбутнє і тд. А куди йдуть надприбутки від продажу неліквіду населенню?) Вони йдуть на нові проекти! Можна заводик якийсь купити, нафтову свердловинку, можна ще щось купити. А якщо якийсь дурень вздумає реально залучити 500 млн. доларів і створити щось нове, то у нього зразу знайдуть все, що потрібно, аби проект бігом закрився. Оце економіка олігархів.

 

Про фінансову могутність олігархів із Східної Європи у цивілізованому світі ходять легенди!

Там олігарх купив гравця у футбольний клуб за 20 млн. євро, там олігарх купив будинок за 50 млн доларів. І десь взагалі приїхав, вдарив копитцем і усе місто за нього проголосувало! Ви вважаєте це нормальним явищем?)

 

Хтось скаже: так він же заробив!

І цей хтось буде на 100% правий! Дійсно заробив. На пасивності мільйонів громадян, які за 24 роди дозволили побудувати дуже могутню систему, яка по рівню доходів на душу населення давно переплюнула ніщєвату Швейцарію! Це не 10 осіб, друзі, це здоровенна махіна, яка дуже гарно сконструйована і яка дуже ефективно працює.

Олігархи наймають дуже відомих людей (а до того можуть ще і зробити їх дуже відомими) за дуже пристойні гроші, щоб оці люди служили режиму оліхархату в Україні Чи прислужували? Ні, певно, все-таки, служили. Вірою і правдою. Не вам, бідним та без особливих перспектив, а їм, багатим та знаменитим! Вони ж дають гроші, а не ви!

А, насправді, ви…Спочатку голоси даєте, потім гроші. Потім за ваші гроші вам знову роблять шоу і ви даєте голоси…І так вже 24 роки.

 

У нас немає грошей, але є наглість просити вас відкрити очі та озирнутись навколо

Ще декілька отаких голосувань за багатих парнєй і оця навколишня дійсність буде здаватись вінцем розвитку Кривого Рогу. Тому робіть репости, друзі, допоможіть нам вирвати Кривий Ріг із цієї олігархічної залежності!