Андрій Немченко вітає криворіжців з черговою перемогою в боротьбі з незаконними діями «Криворіжгазу».

Мешканці 22 будинку на вулиці Терещенка знайшли сили й терпіння пройти всі бюрократичні та судові етапи, щоб захистити свої права. Їхній представник Андрій Немченко допоміг довести, що нарахування за загальнобудинковим лічильником, установленим без їхньої згоди, є незаконними. Найважливіше: рішення суду було виконано в повній мірі — гроші людям повернули!

Зверніть увагу на числа: 2412 грн і 6265 грн. Саме на такі суми «Криворіжгаз» хотів обікрасти своїх абонентів. Це лише дві квартири. Уявіть масштаби незаконного збагачення підприємства з нашої з вами мовчазної згоди.


Юрист розповів, що саме ця справа йшла дуже повільно, її двічі повертали на доопрацювання. Але зрештою вона виявилася найбільш продуктивною.


Андрій зазначив: «Я завжди говорив і буду говорити, що боротися із монополістом можна лише об’єднавшись. Звісно, радію перемозі. Та в першу чергу тому, що такий результат надихає інших людей не мовчати, не йти за течією, а бути активними. У цих випадках мені завжди спадають на думку слова Тараса Шевченка “Борітеся — поборете!”»