Нашого наймолодшого партійця, члена Довгинцівської райорганізації Сили Людей Микиту Водзянського нагороджено премією Дніпроптеровської обласної ради за внесок у розвиток місцевого самоврядування та місцевої самоорганізації населення та місцевого руху.

Студент юридичного факультету Криворізького економічного інституту КНЕУ ім. В. Гетьмана, невгамовний у прагненні змінити життя міста на краще Микита Водзянський сьогодні обіймає посади в кількох молодіжних організаціях: керує Відокремленим підрозділом у Дніпропетровській області Української асоціації студентів UAS, головує в Криворізькому осередку UBA Students’ League, є членом Молодіжного Виконкому Кривбасу та головою ради студентського самоврядування юридичного факультету Криворізького економічного інституту.

Паралельно є помічником депутатки міськради Світлани Сови. Не байдужий до проблем екології — займається волонтерською діяльністю у Green Power of the University – Екологічний простір. Нині Микита бере активну участь у розбудові молодіжного крила нашої партії. Саме він був одним з ініціаторів успішного проекту «Мамо, я в політику!»

У нашому місті Микита Водзянський бачить великий потенціал: «Я багато чого змінив би. Головне — покращити умови життя криворіжців, щоб люди не хотіли їхати з міста, а тільки приїздили до нас. Хотілося б зробити Кривий Ріг не подібним до Харкова чи Києва, а містом зі своїми “фішками” та особливостями».

«Розуміє, чого прагне від життя, цілеспрямований, упертий, розумний. У нього є все, що потрібне молодій людині, аби стати успішним юристом політиком нової формації», — саме так охарактеризував Микиту голова Довгинцівської райорганізації Сили Людей Денис Неділько.

Микито, вітаємо тебе з перемогою! Пишаємось тобою і раді бачити у своїй команді! Так тримати!