Минулого разу проєкт рішення Сергій Попович щодо створення робочої групи з розробки Цільової програми боротьби з амброзією на 2020–2025 роки не підтримали, цього разу проєкт про створення тимчасової комісії з цього ж питання навіть не включили до порядку денного.

Юлій Морозов упевнений, що більшість не голосує за тимчасові органи, які матимуть повноваження контролювати якісь уже створені схеми: «Ми просто хотіли дослідити, що ж таки реально робиться у сфері боротьби з амброзією, щоб дати можливість місту спробувати впровадити справді ефективні практики. І це тема, яка безпосередньо стосується величезної кількості криворіжців, їхнього здоров’я».

Ще раз нагадуємо: місто виділяє 30 млн грн на рік для того, щоб просто косити амброзію. Натомість для використання й розробки ефективніших інноваційних методів, як-от травозаміщення, ми витрачаємо лише близько 200 тисяч, тим часом як в інших містах залучають понад 6 мільйонів на рік. Немає відповіді й на запитання, чому роботи з травозаміщення, передбачені ще програмою 2016, розпочалися лише 2019 року.