Під час позачергової сесії 14 січня міськрада одноголосно підтримала петицію про побудову скверу на Макулані. Тепер слово — за Міністерством оборони України.

Щоб справа з облаштування місця масового відпочинку людей не зависла в повітрі, автор петиції, депутат Сили Людей Денис Колосовський запропонував створити тимчасову робочу групу, яка має вирішити питання виділення земельної ділянки, розробки проєкту та власне будівництва скверу.

Головна проблема, за словами Дениса, полягає в тому, що земля, на якій зведено житловий масив Макулан, належить Міністерству оборони України, її цільове призначення — розміщення військового полігону. Після завершення будівництва Макулану землю повинні були передати на баланс міста, але цього не сталося. Через земельний колапс будь-яке питання благоустрою на мікрорайоні є проблемним. Але депутат упевнений, що за бажання вирішити його можливо.

Після виступу Дениса Колосовського голова профільної комісії попросив у разі задоволення петиції надати доручення відповідному підрозділу виконкому міськради разом з автором петиції звернутися до Міноборони України з питання вилучення земельної ділянки для створення місця відпочинку.

Директор департаменту інфраструктури міста запевнив, що департамент готовий розглянути можливість створення місця відпочинку на Макулані за фактом конкретної відповіді Міністерства оборони і його згоди на вилучення ділянки для містян.

Тепер чимало залежить від професійності й наполегливості працівників виконкому, фаховості залучених до вирішення питання землі експертів і зацікавленості керівництва міста.

Депутатка міськради, мешканка Макулану Світалана Сова також закликала підтримати петицію і запитала, чому кіоск на землі Міноборони в центрі цього мікрорайону можна будувати, а сквер — ні, натякаючи на те, що влада добре знає, як можна владнати питання.