У нас дві новини — хороша і погана. Ми дуже радіємо, що департамент соцполітики все ж пристав на пропозицію Юлій Морозов і звільнив осіб з інвалідністю І та ІІ груп, дітей з інвалідністю, учасників антитерористичної операції і ООС від сплати 70% відсотків вартості адмінпослуги за оформлення та обмін документів, що підтверджують громадянство України. І це наша чергова перемога.

Але все це було зроблено так, щоб мешканці міста й не подумали, що пропозиція йшла від депутата Сили Людей, який, своєю чергою, відреагував на прохання організації «Рух без меж», що захищає права людей з інвалідністю. Проєкт рішення Юлія Морозова «Про звільнення деяких категорій осіб від оплати вартості адмінпослуги» у вересні не включили навіть до порядку денного. Натомість у грудні виконком подав власний проєкт із майже ідентичною назвою й трішки розширеним змістом, і його всі дружно прийняли. Порівняйте документи на скрінах.

Проєкт Юлія Морозова

Проєкт виконкому міськради

Ми нагадаємо, що перш ніж подати цей проєкт Юлій Морозов разом з експертами  провели серйозну роботу: докладно вивчили питання, обговорили деталі з представником «Руху без меж» Юрієм Понькіним, проштудіювали всю необхідну законодавчу базу, сконтактували з іншими містами, де подібні рішення працюють, розробили проєкт так, щоб об’єктивних відмовок не могло бути. І от усім цим без докорів сумління, уже вкотре, скористався пан Юрій Вілкул.

Юлій Морозов зазначив: «Це традиційно для вілкулівського угрупування. І цей конкретний випадок знов продемонстрував їхній стиль роботи, а також те, що вони міряють інших по собі. Їм важко уявити, що люди виходять з корисними і логічними ініціативами не через прагнення попіаритися. Тому наші проєкти, навіть якщо вони не зачіпають їхніх корупційних схем і є однозначно корисними для суспільства, не лише не голосують, а часто навіть не вносять до порядку денного. А через деякий час подають як свої. Пропоную виконкому ще спростити ситуацію: звертайтеся вже напряму, коли геть не вистачає розуміння, що треба робити. У нас є ще багато хороших ідей, які ви можете використати».

Детальніше про перебіг подій тут:

ПИТАННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТА УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НЕ ВКЛЮЧИЛИ ДО ПОРЯДКУ ДЕННОГОЩойно проєкт…

Gepostet von СИЛА ЛЮДЕЙ Кривий Ріг am Donnerstag, 26. September 2019