9 квітня «Сила Людей» Кривого Рогу активно долучилася до історичної для нашого міста ініціативи – Зборів виборців щодо відкликання депутатів міськради.

Зраді не місце в міськраді

Більше 400 людей зібралися в ПК ім. Богдана Хмельницького, щоб дати старт процесу, який виключно законними шляхами може привести до складання мандатів 5-ма депутатами, що обиралися до міськради від Радикальної Партії Ляшка, і 6-ма – від «Батьківщини».
Нашим виборцям не треба багато розповідати, що стало причиною невдоволення діями цих депутатів з боку криворізької демократичної спільноти. Достатньо сказати, що ще на самому початку каденції вони були виключені й засуджені своїми партіями як такі, що не відстоюють їхні принципи та ідеали. Зрозуміло, що ні про яке виконання програм партій тими, хто останній рік голосує синхронно з Опоблоком, не йдеться.

Отже, громадськість починає говорити своє слово. Juliy Morozov, відомий громадський діяч і один з лідерів «Сили Людей», якому люди довірили бути головуючим на Зборах, зазначив: «До нас неодноразово зверталися криворіжці, невдоволені тим, що демократична більшість в криворізькій міськраді так і не склалася. І для нас, і для них очевидно, що головною причиною цього є дії екс-бютівців і екс-ляшківців, які чітко продемонстрували своїми голосуваннями, що співпраця інших фракцій з ними неможлива. Тож ми не маємо іншого морального вибору, окрім як підтримати цю дійсно народну ініціативу і використати весь свій досвід і організаційний потенціал, щоб допомогти їй реалізуватися, щоб пройти всі передбачені законом стадії. Ми щиро радіємо, що представники фактично всіх партій, що активно проявляють себе в політичному житті Кривого Рогу: «Укропу», «Самопомочі», БПП, «Свободи», тих же РПЛ і БЮТ – стоять пліч-о-пліч з нами в цьому процесі».

На громадських зборах були прийняті та запротокольовані рішення про початок збору підписів за відкликання депутатів. Уже найближчим часом про це належним чином буде повідомлено ТВК, і 59 людей, що зголосилися увійти до складу ініціативної групи, почнуть процес збору підписів. «Сила Людей» Кривого Рогу закликає всіх своїх прихильників долучитися до народної ініціативи і відновити справедливість в нашому місті. Деталі згодом.