Сьогодні перед будівлею міськради Світлана Сова ще раз зустрілася з людьми, які стали заручниками юридичних колізій, а можливо, навмисно продуманих схем заробітку на споживачах. Депутатка міськради витратила близько місяця, щоб розібратись у цій заплутаній справі.

У 2010–2012 роках люди встановили автономне опалення, отримали на це всі необхідні дозволи й акти про відключення. І щойно їм видали акти, перестали платити підприємству.


Невдовзі рішенням міської ради абонентів КП «Тепломережа» разом із мережами передали до АТ «Криворізька Теплоцентраль», але без актів про відключення, які підприємство назвало незаконними. Більшість людей ці питання вирішили «своїми» шляхами. Двісті осіб, які намагалися в законний спосіб домогтися справедливості, перебувають у патовій ситуації. «Теплоцентраль» виставляє їм борги в 50 000 за послуги, яких вони не отримували. Хоч прокуратура провела експертизу і підтвердила законність актів про відключення.

На зборах була присутня постраждала Руслана Тенетко. Вона впевнена: «Підприємство знайшло лазівку, щоб за рахунок населення покрити всі свої витрати, пориви в трубах, заробітні плати своїм працівникам. Якби приїхала аудиторська компанія, яка б звела докупи те, що люди сплачують за загальними лічильниками, і те, що не за лічильниками, то суми були би в рази завищені. До того ж зараз із квартир з автономним опаленням хочуть брати гроші за транзитні труби».

Руслана Тенетко виграла суд першої інстанції. «Теплоцентраль» подала на апеляцію. Зробила вона це в прострочений термін, заперечення, надане адвокатом, до рук судді не потрапило. Суд прийняв рішення на користь підприємства і без оскарження.


До того ж голова ОСББ Руслана Тенетко зазначила, що міська рада не мала права передавати їхній будинок будь-куди, бо не є балансоутримувачем. Якби в людей були кошти, вони б мали позиватися ще й із цього приводу.

На думку Світлани, треба подавати позов до Європейського суду, бо в наших корумпованих судах важко буде добитися справедливості. Депутатка пообіцяла порушити це питання на сесії міськради. Про це — у  відео.

Svetlana Sova запропонувала створити тимчасову контрольну комісію з розробки рішення «Про погодження актів про…

Gepostet von СИЛА ЛЮДЕЙ Кривий Ріг am Donnerstag, 24. September 2020