ВІД КОЖНОГО З НАС ЗАЛЕЖИТЬ, ЯК ВИГЛЯДАТИМУТЬ МІСЦЯ, ДЕ МИ ЖИВЕМО ТА ПРОВОДИМО ЧАС, — НУНЕ ВОЛКОВА

Соцмережі безперестанно гудуть від розмов про нескошену траву в місті.

Цьогоріч проблема набула загрозливих масштабів: з’являються фото хащів, які сягають пояса й навіть вище.

Розуміючи, що допомоги від міських органів, відповідальних за благоустрій, а також від санітарних підприємств чекати зась, криворіжці беруть справу до своїх рук. Містяни потрохи роблять кожен свій внесок: підприємець приводить до ладу газон навколо крамниці, кілька ентузіастів знищують бур’ян у квадраті дев’ятиповерхівок. Такі приклади останнім часом не рідкісні.

Виявила ініціативу й депутатка Центрально-Міської райради Нуне Волкова.

Нуне мешкає в приватному секторі на Гданцівці. Популярний шлях із її вулиці до річки заріс чагарниками. Перспектива пройтися до водойми в спеку наче й вабить, але водночас небезпечна. У високій траві невідомо що під ногами: від сміття до представників тваринного світу, наприклад гадюк. І оскільки в цьому місці часто бавляться діти, слід було діяти.
Кількадесят хвилин роботи мотокосою — і до річки прокладена рівна й широка стежина. Мотокоса виявилась тяжка, тендітні руки Нуне болять, але споглядати результат приємно.
Рідний район став трохи кращим. Мешканці кількох вулиць Гданцівки можуть нормально, комфортно та безпечно дійти до річки.