Стояк будинку №6 по вул. Калнишевського, починаючи з другого поверху, більше 10 років залишається без опалення у ванній кімнаті через незаконні дії одного зі співвласників будинку, який відрізав у себе змійовик. Допомоги в Тараса Юрченка попросив мешканець будинку, інвалід першої групи по зору, пенсіонер Анатолій Логінов.

Після звернення депутата виконком Центрально-Міської райради направив вимогу ТОВ «Сітісервіс-КР» вжити заходів і провести обстеження внутрішньобудинкової мережі. Управляюча компанія зазначила, що перевірити якість надання послуги з централізованого опалення у квартирі Анатолія Логінова можна лише під час опалювального сезону. Перший заступник голови виконкому Центрально-Міської ради Сергій Логвінов іще восени пообіцяв створити тимчасову комісію з вирішення цього питання і включити до неї Тараса Юрченка. Та по сьогодні нічого не зроблено.


«Будемо стукати в усі двері. Десять років люди без опалення. Це не одна квартира, а цілий стояк у будинку постраждав від незаконних дій одного зі співвласників. І на це всі дивляться крізь пальці. Знову тягнуть час. Влада просто бездіє!»

Сам Анатолій Логінов паралельно звернувся до ТОВ «Сітісервіс-КР» із такими вимогами: провести перевірку викладених у заяві фактів; зобов’язати співвласника будинку, який самовільно змінив систему опалення, негайно привести в проєктний стан опалювальну мережу та арматуру у своїй квартирі; повідомити правоохоронні органи про вчинення злочину, передбаченого статтею 270-1 Кримінального кодексу України; про вжиті заходи інформувати в строки, встановлені чинним законодавством.

«Я всі ці роки самотужки намагався добитися правди, звертався всюди, де тільки міг, просив. Мене обзивали скандалістом. Я просто хочу добитися справедливості. Дякую Тарасу, що він взявся за цю справу», — Анатолій Логінов.


Початок історії — тут: