Велопробіг Сили Людей

Сьогодні, 18 жовтня, “Сила Людей” Кривого Рогу стала ще ближчою до криворіжців, виїхавши велопробігом у рамках своєї політичної кампанії. Від Козака Рога, що біля міськвиконкому, велосипедисти проїхали через кільце автовокзалу, 95-й квартал, площу Артема, Ювілейну аж до “Сонячної галереї”.

Велоколона із 65 учасників так і не отримала, на жаль, обіцяний супровід ДАІ. Та це не завадило завзятим сильним людям, дотримуючись правил дорожнього руху, безперешкодно проїхати 20 кілометрів. На щастя, багато велосипедистів вже не раз брали участь у велопробігах з громадськими організаціями “Велокривбас” та UBF, тож досвідчені допомагали новачкам, і все вдалося якнайкраще.

Кандидати від “Сили Людей” – громадські діячі, підприємці, журналісти та просто велолюбителі – разом подолали дистанцію, зарядилися позитивом і набралися енергії для плідного агітаційного тижня. Разом із велосипедистами рухалися кілька ролерів, стійко витримавши непросту дорогу.

Чудовий сонячний день сприяв велопробігу “Сили Людей”, а усмішки перехожих і клаксони зустрічних автівок доповнили та прикрасили подію і наше місто.