Сьогодні Україна відзначає День Соборності. Саме 22 січня 1919 відбулася злука Української та Західноукраїнської Народних Республік. Цього ж дня роком раніше вперше в ХХ столітті було проголошено незалежність Української державності, за збереження якої доводиться боротися і сьогодні.

Російські окупанти добре усвідомлюють, що роз’єднання нації, порушення її цілісності, — простий шлях до знищення її державності.

Памятаймо, що внутрішні чвари віднімають сили, роблять нас вразливими, зменшеють шанси зберегти те, що ціною життів здобувалося століттями.

Єдина країна, спільні зусилля, спрямовані на її зміцнення, єдине на всіх неспинне бажання захистити найцінніше — Соборність і Незалежність — ось про що маємо дбати щодня.

Депутат Покровської райради Роман Морозов зазначив: «22-го січня ми відзначаємо 100 років проголошення Незалежності. Про цю дату треба найбільше говорити і нагадувати, тому що вона дозволяє нам усвідомити витоки нашої державності, усвідомити і зрозуміти те, що у 1991-му році, 24-го серпня ми насправді не проголосили Незалежність, ми її лише відновили, ми відновили нашу історичну справедливість».