Юлій Морозов  укотре запропонував створити наглядову раду при комунальному підприємстві «Криворіжкнига» і змінити менеджмент, щоб кожного разу не тягнути гроші з бюджету для утримання його на плаву.

Пропозиція Юлія була відповіддю на чергове виділення підприємству 272 тисяч гривень. Минулого разу «Криворіжкнига» висмоктала з бюджету 821 тисячу.

«У нас якесь дежавю. Ми всю нашу каденцію виділяємо гроші комунальному підприємству “Криворіжкнига”, і постійно ви говорите, що треба зробити щось, аби це підприємство стало беззбитковим. Можливо, таки треба не проголосувати за виділення 272 тисяч, а вжити серйозних заходів зі зміни менеджменту і створити наглядову раду?»

На зауваження депутата заступниця начальника управління культури знову пообіцяла розглянути пропозицію. А поки чиновники обіцяють, 272 тисячі, які могли бути спрямовані на нагальні потреби, відмінусувалися з бюджету громади.

Питання створення наглядових рад при комунальних підприємствах міста порушила під час сесії і Світлана Сова. Про це — у нашому наступному відео.