Хитромудрий сусід у будинку №6 по вул. Калнишевського відрізав змійовик у себе у ванні, від якого живилася опалювальна труба квартири поряд. Тож ванна в цій квартирі залишилася без опалення.
Куди тільки не зверталися пенсіонери більше 10 років, аби відновити справедливість! Та віз і нині там. Людмила та Анатолій Логінови мають І групу інвалідності по зору, їм важко пересуватися, сил боротися за свої права вже не стає.

Про проблему дізнався Тарас Юрченко. Він надіслав депутатське звернення до голови Центрально-Міської районної у місті ради стосовно незаконного втручання мешканців до внутрішньобудинкової мережі централізованого теплопостачання.


Виконком відреагував і повідомив, що звернувся до управляючої компанії «Сітісервіс-КР», яка обслуговує будинок, із вимогою обстежити внутрішньобудинкову мережу та вжити заходи.


Щоб обіцянки не загубились у стосах паперів, Тарас планує повторно звернутися з усним зверненням і проханням включити його до комісії з обстеження, а також дізнатися дату проведення обстеження, адже опалювальний сезон незабаром, люди знову платитимуть гроші за холод у ванні.


«Відтепер триматиму питання на контролі. Це свавілля з боку співвласника будинку та байдужість служб, які систематично не виконують своїх обов’язків і потурають беззаконню», — зазначив Тарас Юрченко.