Депутати-зрадники від БЮТ і РПЛ ніяк не хочуть «здавати свої позиції» й учепились у депутатство як воша в кожух. Зробивши ставку на тому, що судові реформи лише плануються в нашій країні й часто-густо виносяться рішення не справедливі, а вигідні, вони звернулись до зрадливої Феміди, щоб оскаржити рішення ТВК.

Депутат Криворізької міськради Світлана Сова, що була присутня на засіданнях Апеляційного адміністративного суду в м.Дніпрі прокоментувала ситуацію так: «На перше засіданні, яке відбулося 3 серпня, адвокат трьох відкликанців разом із суддею – це було явно видно – дуже хотів взагалі не допустити представників ТВК до засідання, щоб мати можливість без змагальності та будь-якого діалогу вершити суд на свою користь. Таке прагнення пояснили тим, що за законом – бачте, іноді в суді про закон згадують – представляти ТВК має голова комісії П.Гівель, який безслідно зник, зачинивши в сейфі печатку чи прихопивши її з собою – достеменно не відомо.

10 серпня суддя викликала заступника голови ТВК, щоб той підтвердив повноваження членів комісії,Олександра Буяна та Олега Пшеничного, які весь час представляли в судах ТВК. Він також не з’явився з певних причин, отже, знову почалося двогодинне сперечання про допущення чи недопущення представників комісії. Протягом наступних чотирьох годин хамства, нехтування нормами закону суддя Н.А.Олефіренко дозволяла собі підвищувати голос, закривала рота захисникам ТВК, а за можливості – вставила б кляп усьому ПРАВОсуддю».

Дніпровський апеляційний суд став на бік зрадників. Представники ТВК, за словами Світлани, наполегливі у своїх намірах виборювати права, а тому подаватимуть касаційну скаргу до столиці, адже зафіксовано багато порушень з боку суддів і апеляційної, і первинної інстанцій. Депутатка висловлює сподівання, що на час подання скарги в штаті касаційної інстанції відбудуться зміни і справу розглядатимуть неупереджено й справедливо.

Невідкликані депутати – це лише наслідок нереформованих судів і яскраве підтвердження того, що першою основоположною фундаментальною реформою має бути СУДОВА.