Фото Євгена Лебедєва

3 лютого відбулося засідання Політради Сили Людей, де обговорювались різноманітнні питання розвитку партії, зокрема кадрові.

На посаду голови Політради було обрано політичного експерта Олександра Солонтая, який щиро подякував за високу довіру: «Як новообраний голова Політради Сили Людей, бачу перспективу, вірю в перемогу та відчуваю шалену відповідальність за майбутнє України та людей, адже заради людей ми працюємо».

Юлій Морозов з цього приводу зазначив: «Після дуже важкого періоду, який пройшла Сила Людей, після серйозних атак і дуже неприємних помилок, які могли поставити під загрозу існування партії взагалі, сьогоднішня подія є надважливою. Це не просто обрання на посаду Олександра Солонтая, яскравої, порядної та вже, незважаючи на молодий вік, досвідченої людини, яка віддає партії все, що має. Це важливий показник того, що ми маємо критичну масу адекватних людей, які здатні знаходити порозуміння, бути гнучкими, конструктивними, переконливими і, коли треба, необхідною мірою жорсткими».

Фото Петра Андрющенка

Питання щодо заступників очільника Політради буде вирішуватись на наступних засіданнях. Сам новообраний голова, про що він заявив публічно, волів би бачити в цій ролі колишнього очільника Політради, мера Тростянця Юрія Бову та депутата Криворізької міськради Світлану Сову, яку Олександр вважає одним з облич партії та одним з найдосвідченіших членів Політради.

На засіданні багато уваги приділили бюджету, фінансам партії, організації та плануванню її діяльності. Було затверджено національний партійний проект «Депутатський клуб Сили Людей».