Величезний комплекс будівель загальним периметром близько 600 метрів. Понад 400 людей. Дорослі і діти. З гарним настроєм, усмішками і яскравими плакатами у патріотичних тонах. Це Сила Людей Кривого Рогу зібралася, щоб відчути плече одне одного.

Сила тільки формується, але для всіх дедалі очевидніше, що це таки Сила, і людей цих у Кривому Розі багато. Поки що вони зійшлися на три хвилини. Спокійні, усміхнені обличчя. Кількахвилинний флешмоб – спалах, який привертає увагу – став однією з родзинок цієї передвиборчої кампанії.

“Ми звіряємо годинники і міцними обіймами наступаємо. Неважливо, скільки з них зайде в раду цього сталевого міста. Маю переконання, що поза усіма межами є підтримка величезної кількості людей, готових миттєво мобілізуватися задля відстоювання своїх прав і свобод. У нас наразі було дві доби, щоб зібратися. Так, це еволюція. Це не є революцією. Ми дорослішаємо… Півтора метри свободи. Цього вистачило на цілий день”, – напише потім у соцмережах одна з учасниць акції.

“Сила Людей” поки що лише підійшла до міськради. На три хвилини. Вони туди не рвуться, але, розуміючи свою відповідальність перед містом, готові брати її під контроль. Мирно і конструктивно. Чи готовий до цього Кривий Ріг?

Більше фото за цим посиланням.