19 вересня відбулися установчі збори МГО «Молодіжне крило Сили Людей Кривого Рогу». Партію поповнили сповнені енергії та оптимізму юнаки та юнки, готові власноруч впливати на політичне життя міста, країни, утілювати найамбітніші плани.

Відстоювання та захист законних соціальних, економічних, національно-культурних та інших інтересів молоді на основі ліберальних та демократичних цінностей — головна мета організації.

Координатором організації обрано Микита Водзянський. До складу Координаційної Ради — головного виконавчого органу, який здійснюватиме функцію оперативного керівництва організацією на період між скликанням Загальних зборів, — увійшли Єлизавета Канєвська, Сергій Хорошилов, Вікторія Коцуба, Андрій Дашко та Ярослав Щербак.

Сформовано Контрольно-ревізійну комісію, члени якої моніторитимуть діяльність організації, перевірятимуть рішення виконавчих органів та контролюватимуть дотримання Статуту її членами. До її складу обрано Влад Чайкa, Оля Кирнос та Роман Максимяк.

Рішенням Установчих зборів створено Секретаріат, який візьме на себе діловодську функцію та організаційно забезпечуватиме діяльність інших органів організації. Секретаріат очолила Леся Козлова.

Співзасновниками та повноправними членами МГО стали Демченко Анна, Саша Байрамов, Маша Пунтус та Олена Шадрина.

Про посаду та своє бачення команди розповідає Микита Водзянський: «Моє обрання не було великою несподіванкою для мене, тому що я був одним з перших ініціаторів створення Молодіжного крила, а до установчих зборів я координував робочі процеси та модерував засідання ініціативної групи. Звісно, приємно було розуміти, що переважна більшість бачать мене координатором організації. Це надає впевненості, що я роблю все правильно та дотримуюсь тих принципів, які ми визнали для себе фундаментальними. Мене не лякають нові обов’язки, ставлюся до них радше як до нового етапу свого саморозвитку та додаткової можливості робити корисні речі задля Кривого Рогу, причому разом з новою крутою командою.

До речі, з приводу команди: ми не схожі одне на одного, ми з різних закладів освіти та підприємств, з різними навичками та життєвим досвідом. Але в цьому й наша СИЛА — ми дуже доповнюємо одне одного та впевнені в тому, що можемо зробити корисні речі для міста. Я сподіваюся, що Молодіжне крило Сили Людей Кривого Рогу стане саме тією платформою, яка дасть молоді можливість втілювати свої ініціативи разом з однодумцями, саморозвиватися, не обмежуючись консервативними штампами, а також донести міській та регіональній владі свої думки та інтереси, про які вона часто забуває».

Ми також поцікавились у Леся Козлова, чи не будуть обтяжливими їй додаткові обов’язки, адже нині вона очолює і Секретаріат міської організації Сили Людей: «Для діяльності громадської організації дуже важливо знайти відповідальну людину, яка займатиметься документообігом, технічно організовуватиме внутрішні та зовнішні заходи, відповідатиме за реєстр організації і т.д. Мені легко дається така діяльність, тому не бачу проблеми узятися за ще одну організацію».

Вітаємо наших молодих партійців, бажаємо їм успіху і віримо, що саме вони стануть потужною СИЛОЮ, яка рухатиме наше місто і країну уперед.