СИЛА ЛЮДЕЙ Кривий Ріг організувала невелику акцію «привітання» Ю. Тимошенко. «За красивими словами, на які Юлія Володимирівна майстер, — розповідає один із лідерів партії Юлій Морозов, — неможливо приховати деструктивні дії “Батьківщини” і людей, які її сьогодні представляють у нашому місті».

Соціальні мережі заполонила реклама приїзду й виступу Тимошенко, наші партійці, як і тисячі інших криворіжців, отримували адресні дзвінки, хоча вони точно не давали БЮТу своїх контактних даних. Тож «Сила Людей» вирішила таки прийти на зустріч. «Нам було що їй нагадати», — вирішили партійці. Головний меседж акції — нагадування про те, що фракція «Батьківщини» в Криворізькій міськраді фактично підконтрольна Ользі Бабенко і «Кросту», який регулярно виграє тендери «вілкулівського» виконкому. І йдеться не просто про виграші тендерів, а й про фінансові зловживання, через які на посадових осіб фірми відкрито численні кримінальні справи. Також «Йулі» нагадали про недотриману обіцянку відкликати своїх депутатів, коли місцева громада зібрала передбачені законодавством десятки тисяч підписів.

Тож перші слова Юлі Володимирівни були затьмарені скандуванням «Юля зрадила Кривий Ріг», і його несподівано підхоплювали й деякі люди, що зібралися на площі. Тітушки, з’явившись як на замовлення, не знали, що робити зі згуртованою групою, яка не збиралася їх боятися. Традиційні «Юліні бабусі» намагалися стрибати на активістів і виривати з рук плакати «ЙУЛЯ+ВІЛКУЛ=БАБЕНКО». Один із хлопців у спортивних костюмах був у цьому більш-менш успішним, його навіть затримала поліція, про що депутат Андрій Немченко написав відповідну заяву.

Чи повірить Кривий Ріг Юлі Тимошенко, яка, схоже, збирається знову продати Кривому Рогу команду, яку особисто називала зрадниками і виганяла з партії? Сила Людей Кривого Рогу ставить перед собою задачу виховувати й мобілізовувати відповідальних і розумних виборців та докладатиме всіх зусиль, щоб у криворіжців була гідна якісна альтернатива.