Впевнені, що здорові об’єднавчі процеси на цьому не зупиняться. Продовжуємо переговори і консультації з іншими політичними середовищами і небайдужими криворіжцями.

У жовтні на чергових місцевих виборах Кривий Ріг матиме шанс врешті решт зрушити з мертвої точки, обравши нового міського голову і нові місцеві ради. Чи скористається наше місто можливістю демонтувати владу, що контролює місто з часів Януковича, і відкрити для себе нові перспективи?

«На сьогодні ми бачимо, що вілкулівський режим буде до останнього, усіма найбруднішими методами чіплятися за владу, — пояснює мотиви об’єднання голова місцевої організації ПП “Об’єднання “Самопоміч” Ірина Туровська. – З іншого боку, партія “Слуга народу”, на яку так багато городян покладали серйозні надії, не демонструє підготовки та чітких намірів демонтувати цей режим. Тож ми маємо діяти, адже люди, які дійсно прагнуть змін, чекають від нас цього».


«Ми уважно вивчаємо нове виборче законодавство і разом знайдемо формат, у якому зможемо найбільш ефективно поєднати зусилля, щоб до Криворізької міської ради зайшла згуртована і дієздатна команда демократичних сил, — розповідає депутат міськради, очільник місцевого осередку «Громадянської позиції» Юрій Милобог. — Ми вже попрацювали одну каденцію в меншості, добре розуміємо, як функціонує місцева влада, тож готові зробити наступний крок і докорінно оновити міськвиконком, зробити його справді орієнтованим на розвиток міста».


«На сьогодні наше об’єднання не є формалізованим, адже виборчий кодекс не дозволяє блоків політичних партій, — додає одна з лідерок «Сили Людей» Світлана Сова. — Але наші наміри чіткі і тверді. Ми обов’язково знайдемо спосіб об’єднати зусилля. Заявлений нині склад не є остаточним. Ми робимо перші кроки, ведемо перемовини з іншими місцевими демократичними політсилами й окремими політиками, працюємо, щоб долучити до наших лав нових людей зі світлими намірами і гарною репутацією».

9 березня лідери криворізьких організацій трьох партій підписали меморандум і вже досить скоро обіцяють презентувати формат спільної участі у місцевих виборах, який відповідатиме нормам нового виборчого кодексу. Вони запевняють, що об’єднання відкрите для всіх, хто прагне розвивати Кривий Ріг, базуючись на демократичних цінностях з чітким проєвропейським спрямуванням, незалежно від олігархів та проросійських сил.