«Маршрут 291 прибрали на прохання та через численні скарги пасажирів», — так провілкулівська більшість в особі заступника Тернівської райради Сергія Кушніра пояснює своє голосування проти відновлення такого необхідного маршруту.

Під час VII сесії депутат від Сили Людей Костянтин Чухно запропонував звернутися райраді до міськвиконкому з проханням поновити маршрут №291, відсутність якого дуже болісно впливає на можливість великої кількості людей вибратися з ПівнГЗК до іншого району міста й повернутися назад.
Попри серйозний тиск із боку представників «Блоку Вілкула» та ОПЗЖ голова райради Антон Недоступ поставив питання на голосування. Підтримали проєкт «Сила Людей», «Слуга Народу», «Європейська Солідарність». Та, на превеликий жаль, голосів не вистачило.

Жодного письмового звернення від громадян із проханням прибрати маршрут Сергій Кушнір не надав.
Костянтин Чухно розповів про те, що керівниця оргвідділу Олена Рудзик намагалася протидіяти просуванню питання ще на етапі подання запиту. Хто і як вболіває за людей, щоб вони вчасно добиралися на роботу, не мерзли на зупинках, можна побачити з результатів поіменного голосування.

Юрій Понькін зазначив: «Свого часу 20 одиниць із маршруту №291 прибрали, пояснюючи це збільшенням кількості комунального транспорту. Але це не є правильним. Автобуси №№4 і 228А ходять з інтервалом у 10 хвилин, але раз на годину! Тобто 50 хвилин люди мусять чекати тролейбус, яким, наприклад, годину їхати до 44 кварталу. Під час карантину ситуація ускладнюється тим, що беруть лише сидячих.

Комунальний транспорт не справляється з навантаженням. До того ж маршрут №291 зупиняється на всіх зупинках, на відміну від комунальних автобусів!»