19 травня офіс криворізької Сили Людей укотре став плацдармом для жвавих обговорень, пропозицій та лету думок, а головне — сповнив надією, що байдужих у нашому місті стає все менше.

На тренінг до Світлани Сови «Рівні вирішення проблем», окрім партійців, завітали школярі, студенти юридичних факультетів, голови ОСББ, представники громадських організацій. Світлана зауважила, що всі присутні виявили непідробну зацікавленість життям міста.

Працювали в групах. Тренерка запропонувала сформувати список будь-яких проблем, які нині хвилюють учасників. А оскільки їх таки вистачає, то й завдання виконувалися із захопленням та особливим завзяттям. Оптимістично налаштовані мешканці, не просто озвучували проблеми, які дійсно наболіли, а й активно пропонували можливі шляхи їх вирішення. Наводили конкретні приклади того, як дають раду зі схожими труднощами в європейських країнах. Така обізнаність учасників приємно вразила тренерку.

Світлані вдалося досягти взаємодії та діалогу з аудиторією, що в нинішніх умовах набувають особливого значення і є важливим кроком на шляху до позитивних змін у суспільстві загалом.

Партійка спростувала думку, мовляв, десь там у Києві хтось і щось за нас зробить. У ході роботи з’ясували, що багато проблем вирішувати треба одночасно на кількох рівнях: особистісному, місцевому, національному. Зокрема це стосується боротьби з корупцією, екологічної безпеки. Але не менша кількість питань вирішується на рівні міста, районів.

І тут, на глибоке переконання Світлани, величезну роль відіграє громадська активність та кількість свідомих громадян: «Щоб отримати змогу впливати на всі процеси в місті, нас має ставати все більше. Більше тих, хто прагне змін, готовий докладати зусилля і знає, як це робити. Саме тому ми хочемо пояснити якомога більшій кількості людей, навіщо йти в політику і на що саме громада може впливати.

Коли сформуємо критичну масу свідомих людей — а це хоча б 15% містян, — зміни стануть невідворотними», — упевнена партійка.