Під час сесії 30 червня Світлана Сова тричі порушила питання долі підприємців, які працюють на Центральному ринку і яких попросили забиратися зі своїх облаштованих місць упродовж двох днів. Деталі — за покликанням: https://www.facebook.com/kr.sylalyudey/posts/1974427236022611?

Депутатка поцікавилася, чому будівництво одних об’єктів, зокрема підземного переходу біля ринку, під час карантину призупинили, а іншого, поряд, у терміновому порядку вирішили розпочати. Відповіді не отримала.

Начальник управління з капітального будівництва взагалі заявив, що будівництво підземного переходу триває. Хоча в цю ж хвилину підприємці повідомили Світлані, що жодних робіт там не ведеться.

Світлана Сова закликала призупинити будівництво, якщо це можливо, до наступного року або хоча б відстрочити роботи до вересня, щоб люди відпрацювали сезон та оговталися від місяців простою на карантині.

Нагадуємо, що після втручання депутатів Андрія Немченка та Світлани Сови адміністрація зробила перші кроки назустріч підприємцям і гарантовано пообіцяла не чіпати їх упродовж місяця.