У межах «Великого будівництва» розпочалася реконструкція школи №85. З початком ремонту до Світлани Сови надійшли численні звернення від мешканців, які стурбовані якістю вже виконаних робіт.

На другому поверсі школи встановили нові вікна, з яких лише два відчиняються. Чотири вікна посередині — глухі. Помити їх ззовні зможуть тільки промислові альпіністи. До того ж крайні вікна не відчиняються повністю і зачіпають відкоси. Директорка школи куди тільки не зверталася, та марно.


Побачивши фото майбутньої школи, громада неабияк здивувалась блакитно-білому фасаду будівлі, який взагалі не вписується в загальну композицію мікрорайону. Люди вважають це повним несмаком і виступають проти такого дизайнерського рішення.


Щоб перевірити ці та решту зауважень до будівництва, мешканці міста разом зі Світланою Совою провели інспектування робіт. Під час перевірки підтвердилися побоювання щодо вікон.

Обшивку внутрішніх стін гіпсокартоном, на яку люди також звернули увагу, прораб пояснив тим, що це простіше і дешевше, аніж штробити добротні рідні стіни школи під проводку.

Сумніви в доцільності вкриття підлоги новою плиткою під час перевірки розвіялися, адже місцями стара дійсно пошкоджена.

Упевнилися і в тому, що вхідні двері з алюмінію ніхто на пластикові замінювати не буде. Проєктом передбачені якісні теплозберігаючі двері.

Під час наступної зустрічі мешканці зможуть ознайомитися з самим проєктом і детальніше перевірити його відповідність сказаному та зробленому.


З приводу вікон і кольорового рішення фасаду школи Світлана Сова підготувала депутатське звернення до чиновників з області.

«Дуже сподіваюся, що думку громади все ж врахують. У цій ситуації мене приємно порадувала невідстороненість людей, їхня активна позиція, небайдужість до власного мікрорайону. Це явні ознаки свідомої громади, яка не просто спостерігає, а діє, контролює, вимагає і відстоює свої права», — зазначила Світлана.