Навчання у Школі Жіночого Політичного Лідерства, організоване Радою Жіночих Ініціатив, добігло кінця. Воно проходило в три етапи в м. Ірпінь Київської області, Івано-Франківську та Чернівцях. Після закінчення курсу Світлана Сова разом з іншими членкинями РЖІ отримали сертифікати.


Освітня програма Школи передбачала формування в жінок та дівчат лідерських якостей керування, конкурентоспроможності на політичній арені, залучення жінок до політики, їхньої підготовки до подальшої політичної діяльності.


Перші два етапи навчання присвячувалися практичним аспектам гендерної рівності та діяльності місцевих депутатів. Під час завершального етапу (1–3 грудня, Чернівці) зосередились на виборчих процесах, вивчали основи планування виборчих компаній разом з експертом Максимом Колесниковим. Про бюджет розвитку та гендерне бюджетування говорили з Наталією Гусак. Училися чітко та якісно викладати свої думки, працювати із соціальними мережами. Не просто слухали, а й виконували домашні завдання.

Незабутнє враження справила на Світлану Сову гостинна місцева активістка, депутатка ОТГ, що неподалік Чернівців, Марія Нікітіна: «Вона дуже фахова і надихає».


Світлана також зазначила, що отримала корисні знання з багатьох питань, які неодмінно застосовуватиме на практиці: «Як чинна депутатка, я вже знаю, що навчатися науці “бути депутатом” краще до того, як вирішуєш балотуватися. Бо після обрання часу залишається обмаль. Сама через те в школі програма з головних питань політичного лідерства була дуже насиченою».