Світлана Сова – знаний юрист і досвідчений депутат Криворізької міськради – поділилася знаннями з учасниками Школи місцевого самоврядування в Кропивницькому.

Накопиченому успішному досвіду потрібно давати вихід, і в певний момент бажання поширити його неминуче. Світлана відчуває саме такий момент: дійсно є про що розповісти, є результати праці, а ситуація в країні, сучасні реалії вимагають появи все більшої кількості освічених і компетентних людей, готових до масштабних і кардинальних змін у свідомості та суспільстві.

Не забарились і слова подяки, які характеризують партійку як політика і тренера. Наприклад, від Павла Топчія, для якого Школа місцевого самоврядування – той випадок, коли навчання в радість: «Дякуємо Світлані Сові за змістовний тренінг з великою кількістю прикладів з практики».

Учасниця Школи Ангеліна Дуднік слушно зазначила: «Світлана – нова зірка на політичній арені, жінка-політик нової формації. Вона поділилась з нами історією свого сходження, розповіла про свій яскравий і тернистий шлях, про протистояння олігархічним кланам Кривого Рогу. То була історія тендітної жінки про відданість своїм виборцям, своєму місту, народу, Україні… З таких людей починається історія – історія перетворення, історія переродження». Аліна зізналась, що по-доброму заздрить виборцям нашого міста і шкодує, що ця зірка сяє не на олімпі міськради Кропивницького.

У розмові партійка торкнулася питань виникнення депутатських повноважень, прав та обов’язків депутатів місцевої ради. На прикладі нашого міста показала можливість відкликання депутатів, які не виконують своїх повноважень або зраджують своїх виборців, перефарбовуючись у колір інших партій. Та головним уважає досить простий, зрозумілий і при цьому надзвичайно важливий принцип депутатської діяльності – представляти інтереси територіальної громади, а не власні. Принцип, яким Світлана керується протягом насичених і плідних років депутатства.