Нарешті хтось узявся за вщент розбиту ділянку дороги між зупинками Ярд і Переїзд. Депутатка Нунэ Волкова її помічник Yaroslav Zakharov підготували й подали запит на ремонт асфальтного покриття проїжджої частини на вулиці Старовокзальній. Після цього виконком Центрально-Міської районної в місті ради надіслав відповідні пропозиції на 2021 рік до департаменту інфраструктури міста міськради.
Вибоїни на дорозі утворилися на місці залізничної колії, яку демонтували більше 10 років тому. А посприяли руйнуванню асфальту перевантажені фури, які їздять цією дорогою після того, як її зробили об’їзною. Дорога від початку не була призначена для такого навантаження.


«Я сам з Макулану. Двічі на день маршрутним таксі №300 їжджу цією дорогою, бачу, у якому вона стані. Не один раз чув невдоволення людей. Головна проблема полягає в тому, що коли маршрутки намагаються об’їхати аварійну ділянку, вони виїжджають на зустрічну смугу. Тим самим наражають на небезпеку себе і пасажирів», — зазначив Ярослав Захаров.


Нуне Волкова розповідає: «Проживаю вже більше двох років на Гданцівці, звісно ж, багато місцевих проблем мені відомі. Ставши депутаткою, я отримала змогу разом з помічниками крок за кроком вирішувати проблеми, які роками накопичувалися в нашому районі. Ось і з цього приводу до нас звернулись місцеві мешканці, занепокоєні станом асфальтного покриття. Ми зробили фотофіксацію цієї ділянки та підготували депутатське звернення. Наскільки мені відомо, уже розпочаті дорожньо-ремонтні роботи. Сподіваюсь, що ми й далі будемо ефективно вирішувати проблеми містян, створюючи комфортні умови пересування в межах нашого району».

Нуне Волкова та Ярослав Захаров пообіцяли тримати це питання на контролі.