Кілька років у центрі дитячої творчості «Горицвіт» тривали постійні конфлікти та психологічне цькування педагогів з боку заступниці директора Олени Риндіної. Криза стосунків призвела до масового звільнення працівників, від чого потерпали передусім вихованці центру.

Першими на прохання педагогів і батьків захистити їхні права та законні інтереси відгукнулися депутати Покровської райради від «Сили Людей». Роман МорозовОлександр Козаченко та Сергій Мариничев порушили питання перед районною владою ще в грудні 2016 року. Про «горицвітівські війни» дізнавалися дедалі більше людей, до їх висвітлення підключилися ЗМІ. Боротьба об’єднала всіх: депутатів різних партій, громадських активістів, батьків, педагогів, чиновників. Завдяки неабиякому суспільному розголосу петиція «Врятуй дитячий заклад «Горицвіт»», створена головою батьківського комітету Оленою Доценко 17 жовтня, набрала необхідні 500 голосів за рекордні три дні й дві години!

І вже 25 жовтня на пленарному засіданні сесії Криворізької міськради депутати підтримали петицію та створили робочу групу з урегулювання конфліктної ситуації.

10 квітня 2018 року в присутності семи членів депутатської комісії Олені Риндіній, яка намагалася уникнути атестації та не бажала поступитися частиною своїх обов’язків, вручили наказ про звільнення.

«Це була майже піврічна епопея, яка нарешті завершилась! — написали у відкритій ФБ-групі «Захисти Горицвіт». — Ми не тішимо себе ілюзією, що зараз «Горицвіт» миттєво розквітне. Але абсолютний факт, що педагоги «Горицвіту» зітхнули з полегшенням і зможуть займатися не виживанням і самозахистом, а самовираженням і творчістю. Результату вдалося досягнути завдяки спільній вірі та злагодженим діям. Разом — сила!»

«Сила Людей» дякує всім, хто долучився до вирішення складної ситуації. Віримо в справедливість, перемогу здорового глузду і силу об’єднаних зусиль!