Смірнов Михайло Володимирович

Смірнов Михайло Володимирович

  • 12.09.1971 р.
  • приватний підприємець
  • безпартійний
“Труднощі треба зустрічати з усмішкою”

У минулому податківець, нині приватний підприємець у сфері автотранспорту, волонтер, має кохану жінку і сина, захоплюється дайвінгом, футболом і настільним тенісом.

Чи складно бути відповідальною людиною? Михайло Смирнов відповідає: легко, якщо пам’ятаєш, що відповідальність треба виявляти щодня і в усьому, а не лише на якійсь разовій акції. Дипломований юрист знає це з власного досвіду, а він у Михайла багатий.

Трудовий шлях він почав у податковій міліції. 2007 року був звільнений у зв’язку зі скороченням штатів і розпочав підприємницьку діяльність із ремонту й прокату автотранспорту, чим займається досі.

У виборах торік Михайло брав участь у якості заступника голови ДВК, фактично виконував його обов’язки та вивчив особливості виборчої кампанії зсередини. Саме тоді остаточно вирішив, що час брати відповідальність за розвиток міста на себе.

Почав з малого. Допомагав збирати медикаменти і речі для українських військових, разом із коханою виготовляв для них спецспорядження. Зараз активно займається громадським проектом «Допомога на протезування учасникам АТО».

Взірцем у житті для Михайла є його батько, який міг спокійно і достойно, без суєти і галасу виходити з найскладніших ситуацій. Бути таким же взірцем для свого сина – важливе життєве завдання Михайла.

Пам’ятаючи найкращу пораду, яку йому колись давали, – не поспішати, Михайло працює і знає, що так він щодня наближає свою мрію. А мріє він, щоб Кривий Ріг став містом забезпечених і задоволених громадян, щоб закінчилася війна і Крим повернувся до складу України.