21 травня в межах проекту Олександра Заславського, Марії Савіної та Анни Ємельянової — результату шеститижневого професійного стажування Professional Fellows Program — до України прибув Jacob Ventura. Досвідчений політик завітав до офісу Сили Людей. На зустрічі були присутні Тарас Юрченко, Леся Козлова, Андрій Немченко, Сергій Куриленко, Анна Ємельянова, Юлія Ткач, Володимир Мурашкін.

Обговорювали особливості виборчого законодавства США. Юрист за фахом Джейкоб у свої 31 рік має цікавий політичний досвід — декілька передвиборчих компаній, в одній з яких він балотувався в сенат штату Массачусетс, поступившись мандатом представнику від демократичної партії з різницею у 3% голосів (47/44%). Наших партійців вразив рівень роботи аналітичних центрів під час проведення передвиборчих компаній.

У свою чергу американський гість відзначив високу активність депутатів Сили Людей, які за його словами щиро вболівають за свою справу.

Для студентів нашого міста Jacob Ventura прочитав лекції про податки, права людини та законодавчі, політичні процеси у США. Говорили також про американські та європейські цінності.

Джейкобу продемонстрували криворізькі промислові красоти, провівши екскурсію схилами Югоківського кар’єру.

З Кривого Рогу політик попрямував до Києва, де обговорював питання етики з представниками законодавчої влади та урядовцями. Мав зустріч у Комітеті Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.